Kim jesteśmy?

Jesteśmy kreatywnym zespołem, którego celem jest realizowanie potrzeb naszych klientów. Dbamy o to, żeby zakup personalizowanych artykułów był łatwy i szybki. Nic tak dobrze nie mówi o wyjątkowości jak prezent stworzony specjalnie z myślą o kimś. Wiele naszych produktów posiada opcję personalizacji. Wybierz prezent, którego nie znajdziesz nigdzie indziej.

Dodatkowo jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby. Wykonujemy zlecenia, których nie ma w ofercie, a na które możemy sobie pozwolić z naszym zapleczem maszynowym. Podziel się z nami swoim pomysłem, a my go zrealizujemy, stwórz coś wyjątkowego razem z ArtZone. Zobacz jak Twoje marzenie zamienia się w rzeczywistość.

Wyjątkowe i niepowtarzalne

Zamawiając u nas produkty musisz mieć na uwadze, iż nie są one robione na skalę fabryczną, a materiały naturalne jak ludzie różnią się od siebie. W związku z tym przedstawione zdjęcia mogą nieco różnić się od otrzymanego efektu, jednak wiedz, że twój wyrób jest zupełnie wyjątkowy i niepowtarzalny.

Jak działamy?

Tworzymy produkty za pomocą wyspecjalizowanych maszyn. Posiadamy wysokiej jakości plotery laserowe, dzięki którym jesteśmy w stanie wygrawerować i wyciąć produkty z szerokiej gamy materiałów. Laser jest niezwykle precyzyjny dzięki czemu nanosimy nawet najmniejsze szczegóły. Ponadto posiadamy drukarki UV, za pomocą których tworzymy trwały nadruk wysokiej jakości. Efekt finalny zapewnia niezwykle intensywną barwę, dzięki czemu nasze produkty są wyjątkowe.